İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Ayasofya açılsın”cılarla Ayasofya’da açılan manken karşı karşıya

Marisa Papel, kendisine tepki gösterip suç duyurusunda bulunan grubun fotoğrafını sosyal medya hesabının duvar resmi yaptı ve “En büyük hayranlarım” diye yazdı.

Belçikalı model Marisa Papen, Türkiye, Vatikan, İsrail ve Mısır’daki kutsal ve tarihi mekanlarda verdiği çıplak pozlarla tartışmalara neden olmuştu. Papen, daha önce çarşaf giyerek gittiği Ayasofya’da çıplak poz vermişti. Ayasofya’daki çıplak poz sonrasında, İslamcı bir grup, model Papen hakkında suç duyurusunda bulunmuş ve o görüntülere tepki göstermişti.

Marisa Papel, kendisine tepki gösterip suç duyurusunda bulunan grubun fotoğrafını sosyal medya hesabının duvar resmi yaptı. Model Papel ayrıca, “My biggest fans (En büyük hayranlarım)” diye yazarak, kendisine tepki gösterenlerin açıklamalarını paylaştı.

Açıklamayı yapan Hasret Yıldırım da sosyal medya hesabından Papel’in bu paylaşımına yanıt verdi. Yıldırım, Papel’in sosyal medya hesabının ekran görüntüsünü paylaşarak, “Ayasofya Camii Kebir-i’nde çarşaflı kıyafet ile müstehcen fotoğraf çektirip servis eden sözde manken; facebook profil kapağına faaliyetimizin resmini koyup EN BÜYÜK HAYRANLARIM yazmış… Abla, biz sana başka türlü hayranız. Teferruata giremiyorum!” diye yazdı. Papel’e tepki gösteren grup, Ayasofya’nın müze olmasına son verilip cami olarak açılmasını da talep ediyor.

 

https://odatv.com/ayasofya-acilsincilarla-ayasofyada-acilan-manken-karsi-karsiya-06021928.html

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın