HYETERT – Şişli Spor Kulübü Futsal Takımının, 2023-2024 sezonu UEFA Futsal Şampiyonlar Ligi’ndeki mücadelesi bugün başlıyor. Letonya temsilcisi Riga Futsal’ın ev sahipliğinde yapılacak ön eleme turu müsabakalarında Şişli Spor Kulübü Futsal takımı saat 14:00’de Araz Naxçivan takımı ile karşılaşacak.
Bu maçın ardından 24 Ağustos Perşembe günü saat 19:00’da Riga Futsal Club ile 26 Ağustos Cumartesi günü ise saat 12:00’de Jahn Regensburg Futsal Club ile mücadele edecek.
![](https://i0.wp.com/hyetert.org/wp-content/uploads/2023/08/367460995_362522086100141_6551630610001057964_n.jpg?resize=1024%2C1024&ssl=1)
İlk yorum yapan siz olun