İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sedat Peker’den SADAT’a yanıt ve ‘rüşvet’ açıklaması

Peker, Ermeni Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu’ndan istenilen rüşvet iddiası ve SADAT hakkında tweetler paylaştı.

Suç örügütü lideri Sedat Peker, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından harp okulları mülakatlarına katıldığı ortaya çıkan SADAT’a ilişkin yeni bir paylaşım yaptı.

Yarını işaret eden Peker, ”1-Sadatçılar bugün açıklamalar yapmışlar. Dikkatlice okudum. Vallahi bunların da fındık kadar beyni bile yok. Yarın onlara tabii ki cevabım olacak. Arkadaş bunlar ülkeyi nasıl ele geçirdiler billahi hayret ediyorum” ifadelerini kullandı.

Tweet paylaşımlarına devam eden Peker, Ermeni Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu’ndan istenilen rüşvet iddiasına ilişkin de açıklama yaptı.

”Dosyanın tamamını okudum” diye yazan Peker, ”Engin Süngü ve Ali Saraç isimli emniyet müdürlerinin sadece ismi kullanıldığı ortaya çıkmış, suçsuz oldukları anlaşılmıştır. Ekrem Eren ermiş isimli emniyet müdürünün suçlu olduğu, rüşvet istediği tespit edilmiştir” ifadelerini kullandı. 

Peker’in paylaşımları şöyle oldu: 

2-Daha önceki günlerde yayınladığım, Ermeni Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu’ndan emniyet müdürlerinin rüşvet isteme paylaşımımı hatırlarsınız. O dosyadaki rüşvet isteme Whatsapp yazışmaları ve ses kayıtlarının sadece ekrem eren ermiş’e ait olduğunu belirtmek isterim.

3- Yapılan tahkikat neticesinde Engin Süngü ve Ali Saraç isimli emniyet müdürlerinin sadece ismi kullanıldığı ortaya çıkmış, suçsuz oldukları anlaşılmıştır. ekrem eren ermiş isimli emniyet müdürünün suçlu olduğu, rüşvet istediği tespit edilmiştir. Dosyanın tamamını okudum.

4- Engin Süngü ve Ali Saraç isimli emniyet müdürlerinin kendileri ve aileleri zor duruma düşmesinler diye bunları yazdım. Ölümlü kalımlı dünya, kimsenin hakkı üzerimizde kalmasın. On yıl sonra bu günler konuşulurken galiba insanlar hayret edeceklerdir. Suç örgütü lideri…

5-…dedikleri adam hak geçmemesine bu kadar önem verirken İstanbul Emniyet Müdürlüğü ise yalancı gizli tanık beyanlarıyla Sedat Peker hakkında dosya hazırlamışlar diyerek bence çok gülecekler.

https://artigercek.com/haberler/sedat-peker-den-sadat-a-yanit-ve-rusvet-aciklamasi

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın