İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aram Nigoğosyan Spor Oyunları:

7 branşta yapılacak olan oyunların Atletizm ve Masa Tenisi yarışmaları sonuçlandı. Atletizm de alınan sonuçlar sonunda Karagözyan şampiyon olurken Esayan 2.  Yeşilköy okulu da 3. oldu.

Atletizm sonuçları;             
                                 
2003   DOĞUMLULAR                                            
60 METRE ERKEK
1          2003   SAYAD KUŞ            ESAYAN       10.14
2          2003   AREK GÜLHENKOĞLU   ORTAKÖY   10.16
3          2003   ALEN KÖMÜRCÜ  FERİKÖY      10.20
UZUN ATLAMA ERKEK
1          2003   AREK GÜLBENKOĞLU    ORTAKÖY   3.05m
2          2003   AREN ÖZATTAR    KARAGÖZYAN      2.88m
3          2003   JOEL DEMİRKIRAN          YEŞİLKÖY   2.86m
 TOP ATMA ERKEK
1          2003   ARŞAK ÇAĞLA      KARAGÖZYAN      26.25M
2          2003   HOSEP ÖZÇELİK    KARAGÖZYAN      23.04M
3          2003   RUDİ CİNGÖZ         KARAGÖZYAN      22.03M
 60 METRE KIZLAR
1          2003   MERİ PİRUMİYAN BEZCİYAN   10.71
2          2003   SESİLDA KARAPEKMEK BEZCİYAN   11.10
3          2003   MELİNA ÇOLAK    YEŞİLKÖY   11.14
UZUN ATLAMA KIZLAR
1          2003   MİLENA ÇOLAK    YEŞİLKÖY   2.80    3.08    3.08
2          2003   SELİN İÇ       BEZCİYAN   2.72    2.92    2.92
3          2003   MELİSSA AVADİKCOĞLU          TOPKAPI      2.09    2.72    2.72
TOP ATMA KIZLAR
1          2003   MELANİ KİLCİ        ORTAKÖY   15.26CM
2          2003   LEYLA METİN        KALFAYAN 14.19CM
3          2003   NATALİ MAŞALI   TOPKAPI      13.67 CM
2002 DOĞUMLULAR     
 ERKEKLER  60 METRE
1          2002   ARİS TİRYAKİYAN           ESAYAN       9.69
2          2002   ŞAHAN KÜÇÜKBİNGÖL  KARAGÖZYAN      9.75
3          2002   HAYK YILDIRIM    BEZCİYAN   9.90
UZUN ATLAMA
1          2002   HAYK YILDIRIM    BEZCİYAN   3.99M
2          2002   ARİS TİRYAKİYAN           ESAYAN       3.56 CM
3          2002   ARDA AŞİYAN       ESAYAN       3.50CM
TOP ATMA
1          2002   ARAS KARAMIZRAK       ESAYAN       29.34M
2          2002   ARDA KAZ  TOPKAPI      28.20M
3          2002   AREN DEMİRCİ      KARAGÖZYAN      28.00 CM
KIZLAR 60 METRE
1          2002   SESİL SEHERYILDIZI        ESAYAN       10.08
2          2002   SELENA KAFTANCI          YEŞİLKÖY   10.15
3          2002   LARA SULUOĞLU FERİKÖY      10.50
 UZUN ATLAMA
1          2002   TEMİ HİSARLI        ORTAKÖY   3.26
2          2002   NORA ÖRDEKÇİOĞLU     ORTAKÖY   2.81
3          2002   HELİN MENTEŞE   KARAGÖZYAN      2.67
TOP ATMA
1          2002   SESİL SEHERYILDIZI        ESAYAN       17.64CM
2          2002   LARİSSA KILIÇER KARAGÖZYAN      15.62
3          2002   AREV YELEGEN    ESAYAN       15.27
2001 DOĞUMLULAR     
 ERKEKLER 60 METRE
1          2001   ARDEN YAZICIYAN         ORTAKÖY   9.25
2          2001   ISEAH HILL KARAGÖZYAN      9.82
3          2001   ANIL METİN            BEZCİYAN   9.96
 UZUN ATLAMA
1          2001   SEVAG BÜYÜKSİMKEŞYAN     ESAYAN       3.62M
2          2001   AREN TAŞÇIOĞLU            KALFAYAN 3.47M
3          2001   ANTRAİK BAKIRCIOĞLU           KARAGÖZYAN      3.41M
TOP ATMA
1          2001   ISEAH HILL KARAGÖZYAN      43.19CM
2          2001   MURAT ÖZÇELİK  KARAGÖZYAN      39.06 CM
3          2001   SEVAN OCAKBAŞ ESAYAN       31.37 CM
60 METRE KIZLAR
1          2001   NATALİ ÇANAKÇI            TOPKAPI      9.82
2          2001   KARLA DEMİRCİ   KARAGÖZYAN      10.04
3          2001   TALYA KARACAOĞLAN            YEŞİLKÖY   10.05
UZUN ATLAMA KIZLAR
1          2001   ALİNDA KAYA       ESAYAN       3.38
2          2001   KARLA DEMİRCİ   KARAGÖZYAN      3.22
3          2001   YERAZ ESMEZOĞLU       ESAYAN       3.16
TOP ATMA KIZLAR
1          2001   TALYA KARACAN            YEŞİLKÖY   31.19
2          2001   TALYA TEKYÜREK          YEŞİLKÖY   26.45
3          2001   ALİNDA KAYA       ESAYAN       22.90
2000 DOĞUMLULAR     
60 METRE ERKEKLER
1          2000   ARİ İŞÇİ        DADYAN      8.76
2          2000   ARA ÇİÇEK  FERİKÖY      9.09
3          2000   ARDA İPEK  KARAGÖZYAN      9.22
UZUN ATLAMA ERKEKLER
1          2000   ARDA İPEK  KARAGÖZYAN      4.24M
2          2000   RUDİ ÖZDEMİR      KARAGÖZYAN      4.00M
3          2000   ARA ÇİÇEK  FERİKÖY      3.97M
GüLLE ATMA ERKEKLER
1          2000   ARİ İŞÇİ        DADYAN      8.47
2          2000   GORAN TELEGEN ESYAN          8.11
3          2000   AYK BALCI FERİKÖY      6.95
60 METRE KIZLAR
1          2000   JASMİN ADEM       YEŞİLKÖY   9.15
2          2000   ARŞİ DENİZ ASADURYAN         KALFAYAN 9.63
3          2000   ECE ALYANAK      KALFAYAN 9.92
UZUN ATLAMA KIZLAR
1          2000   LARİSSA ALAN      BEZCİYAN   3.67
2          2000   DİANA ÇİRKİNOĞLU       ESAYAN       3.63
3          2000   JASMİN ADEM       YEŞİLKÖY   3.58
GÜLLE  ATMA KIZLAR
1          2000   GİLDA OSKAN       FERİKÖY      6.25
2          2000   MELİSSA CİNGÖZ KARAGÖZYAN      6.12
3          2000   LİNİ ZİVER   ESEYAN       6.10
1999 DOĞUMLULAR     
60 METRE ERKEKLER
1          1999   AYKUN SEKA         YEŞİLKÖY   8.49
2          1999   JHAN KRİS DONUNCBETYA     ESATAN       8.64
3          1999   MASİS SASUN KAP           BEZCİYAN   8.74
GÜLLE ATMA ERKEKLER
1          1999   ARDA SARIKAYA SAHAKYAN            10.50  11.03  11.03
2          1999   KAMER DEMİRCİ  KARAGÖZYAN      9.24    8.62    9.24
3          1999   ANTONY BAĞCI    ESAYAN       8.51    8.47    8.51
UZUN ATLAMA ERKEKLER
1          1999   AYKUN SAKA        YEŞİKÖY      4.64CM
2          1999   JAN KRİS DARABETYAN           ESAYAN       4.29 CM
3          1999   GAREN DOLAR      FERİKÖY      4.02CM
60 METRE KIZLAR
1          1999   LARA DEMİRCİ      KARAGÖZYAN      10.05
2          1999   MERİ KUZUCU       FERİKÖY      10.10
3          1999   TAYİS TOPARLAK            SAHAKYAN            10.22
UZUN ATLAMA KIZLAR
1          1999   LARA DEMİRCİ      KARAGÖZYAN      3.70
2          1999   LİA OKÇU    DADYAN      3.34
3          1999   MELİNA APRAHAMYAN            KARAGÖZYAN      3.16
GÜLLE ATMA KIZLAR
1          1999   AYLİN ÖCAL          KALFAYAN 6.46
2          1999   MARGARİTA SERDOYAN          ESAYAN       5.72
3          1999   SESİL GÜGÜŞ         FERİKÖY      4.72
MADALYA SAYISI VE PUANLAMASINA GÖRE  TAKIM SIRALAMASI
1          KARAGÖZYAN      5 ALTIN        11 GÜMÜŞ   6 BRONZ      43 PUAN
2          ESAYAN       7 ALTIN        6 GÜMÜŞ     7 BRONZ      40 PUAN
3          YEŞİLKÖY   5 ALTIN        2 GÜMÜŞ     4 BRONZ      23 PUAN
4          BEZCİYAN   3 ALTIN        2 GÜMÜŞ     3 BRONZ      16 PUAN
5          ORTAKÖY   3 ALTIN        2 GÜMÜŞ     1 BRONZ      14 PUAN
6          FERİKÖY      1 ALTIN        2 GÜMÜŞ     6 BRONZ      13 PUAN
7          KALFAYAN 1 ALTIN        3 GÜMÜŞ     1 BRONZ      10 PUAN
8          DADYAN      2 ALTIN        1 GÜMÜŞ     –          8 PUAN
9          TOPKAPI      1 ALTIN        1 GÜMÜŞ     2 BRONZ      7 PUAN
10       SAHAKYAN            1 ALTIN        1 GÜMÜŞ     1 BRONZ      6 PUAN
11       S.ANARAT   –          –          –          –
12                                                     
KARUN KOVAN [karunkovan@ttmail.com]

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: