İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“En Fazla Ev Kilise İzmit’te Var”

Banu Avar söyleşisinde Amerikan emperyalizminin dini kullanarak gerçekleştirdiği çabalar hakkındaki görüşlerini dile getirerek özellikle bu konuda İzmit’i uyardı. Avar, Türkiye’de 54 binin üzerinde ev kilisesi olduğunu kaydederek, “Hepimizi Protestanlaştırmaya çalışıyorlar. Bu ev kiliselerinin en büyük bölümü İzmit’te. İzmit bu konuda pilot bölge seçilmiş. Feci yayıldılar” şeklinde konuştu. (Banu Hanım, bu Hıristiyan fobisi değil ise paranoya olmalı. Türkiye’de Hıristiyan nüfus hala binde iki seviyesinde. Kim kimi aldatıyor? HYETERT)

*******
Kitap Fuarı’na konuk olan Banu Avar misyonerlik faaliyetleri konusunda İzmit’i uyardı
2012 Yılının En İyi Casus Kamerası, Anahtarlık Kamera!!
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 4. Kocaeli Kitap Fuarı’na katılan gazeteci yazar Banu Avar, emperyalistlerin misyonerlik faaliyetleri çerçevesinde İzmit’i pilot bölge seçtiğini söyledi. Avar, İzmit’i uyararak, “Türkiye’de 54 binin üzerinde Protestan ev kilisesi var. Bunun en büyük bölümü İzmit’te. İzmit bu konuda pilot bölge seçilmiş durumda. Feci yayıldılar” dedi.
HEPİMİZİ PROTESTANLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR
Banu Avar söyleşisinde Amerikan emperyalizminin dini kullanarak gerçekleştirdiği çabalar hakkındaki görüşlerini dile getirerek özellikle bu konuda İzmit’i uyardı. Avar, Türkiye’de 54 binin üzerinde ev kilisesi olduğunu kaydederek, “Hepimizi Protestanlaştırmaya çalışıyorlar. Bu ev kiliselerinin en büyük bölümü İzmit’te. İzmit bu konuda pilot bölge seçilmiş. Feci yayıldılar” şeklinde konuştu.
DÜN VE BUGÜN NUTUK’TA VAR
Banu Avar, “Kaçın Demokrasi Geliyor” konulu söyleşisinde milli mücadele dönemi ile bugün arasında yaşananları Nutuk’tan verdiği örneklerle karşılaştırdı. Banu Avar, “Dün bu topraklarda ne olduysa bugün de aslında aynı şeyler oluyor. Biz bu işi bir kere başardık. Çünkü bunu yaşadık. Genetik hafızamızda her şey kayıtlı. Türkiye’de girişimci milli ruh var. İşte bunu yok etmeye çalışıyorlar” dedi.
BUGÜNÜN YOL HARİTASI NUTUK’TA
Emperyalizmin her yere sızıp kendi örgütlenmesini oluşturduğunu anlatan Banu Avar, “Lütfen Nutuk’u okuyun işte o zaman kendinize ait bugünün yol haritasını en iyi şekilde oluşturacaksınız” şeklinde konuştu.
1920 MECLİSİNDE SARIKLI, AYDIN, KÜRT TÜRK HERKES VARDI
Avar konuşmasında 1920 meclisinde sarıklısından, cübbelisine, subayından, aydınına her kesimden insanın olduğuna dikkat çekti ve bununla ilgili sinevizyondan tarihi görüntüler izletti.
ORTAK PAYDALARI TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE İDİ
O dönemde o mecliste insanların birbirleriyle ciddi kavgalar içinde olduklarını söyleyen Banu Avar, “Ama hepsinin ortak derdi tam bağımsız Türkiye idi. Bunu da bir oldukları için başardılar” dedi.
TELEVİZYONA DİKKAT
Yazar, okurlarını birlik olma üzerinde kafa yormaya davet ederek bitirdiği söyleşisinde, “Özellikle televizyonlardan bize verilmeye çalışılan gereksiz yüklemelere ve eğitim sistemine dikkat edelim. Bunlarla ciddi bir sızma operasyonu içinde olduğumuzu bilelim. Bir liderin gelip bizi kurtarmasını da beklemeyelim. Bu da bir Hristiyan ve Yahudi fantezisi. Ruhunuzun elinizden alınmasına izin vermeyin” şeklinde konuştu.
KİTAPLARINI İMZALADI
Banu Avar, söyleşinin sonunda Ezgi kitabevinde okurlarıyla bir araya gelerek kitaplarını imzaladı.

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: