İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şişli Spor Kulübünden

Geçtiğimiz günlerde Ermenistan bayan ve erkek satranç milli takımları 3-11 Kasım da Yunanistan da yapılan Avrupa şampiyonasına katıldılar. Erkek milli takım Avrupa 3’sü olurken bayan milli takımı ise Avrupa 7’si oldu. Levon Aronyan süper turnuva Tal Memorial a katılacagından İstanbul’a gelemedi. İstanbul da  Artur Çubukcuyan başkanlığındaki tüm kafıle Majak Ohanyan Çakır tarafından ağırlandı.

Bogazdaki Set restauranttaki davete Şişli spor kulübü yöneticileri Jirayr Kılıçdağ,Arno Garabetyan ve Sarven Çakmak da hazır bulundular .Daha sonra tüm kafile Şişli Spor Kulübüne gelerek Şişli li minik ve büyük Satranç takımları ile hem sohbet ettiler hem de Satranç ile ilgili oyunlar ve bilgi paylaşımı yaptılar.
Ermenistan milli takımı ile  Erkeklerde Sergei  Movsesian, Vladimir Akobian, Gabriel Sargsyan ve Robert Hovannisyan  Bayanlarda ise
Elina Danielian, Lilit Mkrtchian (Şişli Spor kulübü sporcusu)  ,Lilit Galoyan, Maria Kursova ,Nelli Aginyan  bu ziyarette hazır bulundular.
Jirayr Kılıçdağ tüm sporculara Şişli kulübü hediyeleri ve Bayan ve Erkek milli takımlarına elde ettikleri başarılar nedeniyle Şişli Kulübü adına plaketleri verdi.
Toplantıda hazır bulunan Nazar Hançer de 1998  Olimpiyat Şampiyonu olan takımda da yer alan Gabriel Sarkisyan a  o zamanki gazete kupürlerini ve haberleri gösterdi.

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: