İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şişli’den Haberler

Şişli A bayan voleybol takımı Türkiye kupasında karşılaştığı 3 takıma da mağlup oldu ve kupadan elendi…  Şişli A erkek basketbol takımı bu yıl da deplasmanlı bölgesel ligde mücadele edecek… Şişli spor kulübünün geleneksel olarak düzenlediği spor okulları Dadyan okulu spor salonunda ve Şişli spor kulübü spor salonunda başlıyor.

VOLEYBOL:
Şişli A bayan voleybol takımı Türkiye kupasında karşılaştığı 3 takıma da mağlup oldu ve kupadan elendi.
Şişli bayanları Beşiktaş a 3-0 ikinci gün Yeşilyurt a 3-0 son gün de Bursa Büyükşehir Belediyesine 3-1 mağlup olarak Türkiye kupasına veda etti.
Bu yıl deplasmanlı 2. ligde güçlü rakiplerle mücadele edecek olan bayanlar lig hazırlıklarını devam ettiriyorlar.Ligdeki ilk maç 15 Ekim cumartesi günü İstanbul da İzmir takımı Gazi Gençlik ile olacak.
Şişli küçük kız takımı ligdeki ilk maçında Sarıyer Belediyesini 3-0 mağlup etti.
BASKETBOL:
Şişli A erkek basketbol takımı bu yıl da deplasmanlı bölgesel ligde mücadele edecek.Şişli takımı bu yıl antrenör olarak Köksal Kezik ile anlaşırken Bölgesel ligde mücadele edeceği rakipler de belli oldu.Toplam 81 takımın 12 grupta yapacagı maclar sonunda gruplarında ilk 3 sırada yer alan takımlar Türkiye 3. ligine yükselecek.
Şişli , İ.T.Ü ,Trakya Ergene ,Denizgücü,Kızıltoprak,Kırklareli ve Çorluspor ile mücadele edecek.
SPOR OKULLARI:
Şişli spor kulübünün geleneksel olarak düzenlediği spor okulları Dadyan okulu spor salonunda ve Şişli spor kulübü spor salonunda başlıyor. Basketbol ,Voleybol,Satranç ve Mind Lab dallarında Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak olan çalışmalar Haziran ayına kadar devam edecek.
Karun KOVAN [karunkovan@ttmail.com]

Yorumlar kapatıldı.