İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TUMO Yaz Kampı için kayıtlar sürüyor

Yerevan’da faaliyet gösteren dünyaca tanınmış bir teknoloji merkezi olan TUMO yaz kamplarına dünyanın birçok ülkesinin yanı sıra Türkiye’den de 10-18 yaş arası öğrencileri 07-20 Temmuz 2019 tarihleri arasında kabul ediyor.

Dünyanın çeşitli yerlerinde aynı şekilde düşünebilen, sanata ve teknolojiye ilgili gençleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir yaz kampı olan TUMO Camp, öğrencilere hem eğlenebilecekleri hem de kendilerini birçok alanda geliştirebilecekleri bir ortam sunuyor. Bu kampta öğrenciler TUMO’nun teknolojik atölyelerine ve sportif aktivitelerine katılımın yanı sıra Ermenistan’ın en güzel bölgelerini de keşfetme şansını yakalayarak dünyanın dört bir tarafından gelen yaşıtları ile arkadaşlık bağları kurabilecekler.
Yaz kampı sadece 10-18 yaş arası öğrenciler için düzenlenmiş olup katılımcının isteği doğrultusunda 1 ila 8 haftalık bir programdan oluşmaktadır. Kampın odak noktalarında ise web tasarımı, animasyon, oyun tasarımı ve dijital medya bulunuyor. Bu alanların yanı sıra öğrenciler müzik, fotoğrafçılık ve robotik gibi tamamlayıcı teknik ve sanatsal alanlarda da eğitim alabilecekler.

24 Mayıs 2019 tarihine kadar başvurularımız açıkta bulunmaktadır. Kontenjan sınırımız yoktur. Sponsorluk desteği sağlayabilecek Vakıflarımızın desteklerini ve/veya öğrencilerini de beklemekteyiz.
Saygılarımızla,
TUMO 2019 Yaz Kampı Koordinasyon Ekibi

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: