İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dünyaca ünlü iş adamı servet bıraktı!

Dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan Samvel Karpatyen’a ait yatlar Marmaris Limanı’na yanaşıp yakıt ikmali yaptı. Geniş güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilen yakıt ikmali saatler sürerken yat ve destek teknesinin sahibi adeta servet bıraktı

Dünyaca ünlü iş adamı Samvel Karpatyen’a ait 87 metre uzunluğundaki Alman Lüerssen markasını taşıyan Ace isimli yat ve Ace yatının helikopteri, sürat motorları, su oyuncakları gibi tüm ekipmanlarını taşıyan Hollanda Damen markalı 67 metre uzunluğundaki destek teknesi Garçon isimli yatlar Marmaris Limanı’na yanaşıp yakıt ikmali yaptı.

İHA’nın aktardığına göre, geniş güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilen yakıt ikmali saatler sürerken yat ve destek teknesinin sahibi adeta servet bıraktı.

Asmira Petrol yetkilileri yaptıkları açıklamada; 15 araç ile 400 bin litre motorin, helikopter için jet yakıtı ve diğer yüzer oyuncaklar için benzin ikmali gerçekleştirildiğini belirttiler.

Forbes dergisi verilerine göre 2.8 milyar dolarlık servete sahip Ermeni asıllı Karpetyan’in, 1990’da Rusya’ya yerleşip Tashir Holding isimli firmayı kurduğu ve Moskova caddelerini aydınlatan elektrik dağıtım firmasına da sahibi olduğu belirtildi.


https://www.haberturk.com/dunyaca-unlu-is-adami-servet-birakti-2237215

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: