İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ermenistan Cumhurbaşkanları’ndan Ermeni sporculara Olimpiyat mesajı

Cumhurbaşkanının mesajında şunları kaydedildi: “Sevgili Olimpiyat heyet üyelerimiz 5 Ağustos’ta Rio de Janeiro’da başlayacak 31. Olimpiyat Oyunları’da ülkemizin spor onurunu korumak için iyi fırsatınız var. Büyük sporda sürekli çalışma, disiplin ve kendi güçlerine inanç gerekir. Olimpiyat Oyunları, güçlü ve cesur insanları bir araya getiriyor. Bu yetenekleriyle en önemli uluslararası spor arenasında ülkemizi temsil etme hakkını artık kazanmışsınız. Bu artık büyük bir şereftir.  Geri kalan ise Olimpiyat oyunlarında başarılı olmanız ve Ermenistan’ı onurlu bir şekilde temsil etmeniz. 33 sporcunun dahil olan Ermenistan’ın bağımsızlığından bu yana en büyük heyetimize inanıyoruz. Başarılar ve zaferle vatanınıza dönmenizi diliyorum.”

***
Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan 31. Olimpyat Oyunları’na katılmak üzere Brezilya’ya ayrılan Ermeni olimpiyat heyetine başarılar dileyen mesaj yayınladı.
Cumhubaşkanı’nın mesajında şunları kaydedildi:
“Sevgili Olimpiyat heyet üyelerimiz 5 Ağustos’ta Rio de Janeiro’da başlayacak 31. Olimpiyat Oyunları’da ülkemizin spor onurunu korumak için iyi fırsatınız var.
Büyük sporda sürekli çalışma, disiplin ve kendi güçlerine inanç gerekir. Olimpiyat Oyunları, güçlü ve cesur insanları bir araya getiriyor. Bu yetenekleriyle en önemli uluslararası spor arenasında ülkemizi temsil etme hakkını artık kazanmışsınız. Bu artık büyük bir şereftir.  Geri kalan ise Olimpiyat oyunlarında başarılı olmanız ve Ermenistan’ı onurlu bir şekilde temsil etmeniz.
33 sporcunun dahil olan Ermenistan’ın bağımsızlığından bu yana en büyük heyetimize inanıyoruz. Başarılar ve zaferle vatanınıza dönmenizi diliyorum.”
Kaynak:   Ermenihaber.am

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: