İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Rus hava üs komutanı: Amacımız Ermenistan semalarında huzur

Amacımız Ermenistan semalarında  huzur olmasıdır. Beyanat düzenlenen basın toplatısında Erebouni Hava Üssü komutanı Aleksandr Petrov’dan geldi… Petrov açıklamasında Ermeni çalışma arkadaşlarıyla işbirliğini yüksek takdir etti, Erivan sakinlerinden hava manevraları esnasındaki gürültüden ötürü özür dileyerek şunları kaydetti: ″Ancak bu güvenliğin korunması amacıyla, bayram günlerinde karşılaşma ve temaslardan zevk almak için yapılmaktadır Amacımız ve başlıca sorunumuz Ermenistan semalarının huzurlu olmasıdır″.
***
Amacımız Ermenistan semalarında  huzur olmasıdır. Beyanat düzenlenen basın toplatısında Erebouni Hava Üssü komutanı Aleksandr Petrov’dan geldi .
12 Haziran’da kutlanan «Rusya Günü» arifesinde Erebouni Hava Üssünde ‘açık kapı’ günü düzenlendi. Etkinlikte Rus tarafından olduğu gibi Ermeni tarafından da Ermenistan Savunma bakan yard. Davit Tonoyan, Meclis Bk. Yard. Hermine Nağdalyan, milletvekilleri, siyaset adamları ve konukla hazır bulundular.
Petrov açıklamasında Ermeni çalışma arkadaşlarıyla işbirliğini yüksek takdir etti, Erivan sakinlerinden hava manevraları esnasındaki gürültüden ötürü özür dileyerek şunları kaydetti: ″Ancak bu güvenliğin korunması amacıyla, bayram günlerinde karşılaşma ve temaslardan zevk almak için yapılmaktadır Amacımız ve başlıca sorunumuz Ermenistan semalarının huzurlu olmasıdır″.
Ermenistandan haberler – NEWS.am

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: