İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kardashian’ın Ermeni geleneği

Merkezi Avustralya’da olan bir bebek dergisinin Kim Kardashian – Kanye West ikilisine çocuklarının fotoğrafı için 4 milyon dolar önerdi. Henüz ikili bu teklifi kabul etmedi.BEBEK KİME BENZİYOR?
Dünya magazin gündemi bu sorunun yanıtının peşinde. Bebek anneye mi benziyor babaya mı? Kim Kardashian aldığı kiloları verdi mi?

Ünlü yıldızın kız kardeşi, HollywoodLife.com’a açıklama yaptı.
“Ablam, hamilelik döneminde aldığı kiloları değil, bebeğini düşünüyor. Kilolar değil, çocuğunun sağlığı onun için öncelikli olan. Çocuğunu belli bir süre anne sütüyle beslemek istiyor. Sevenleri merak etmesin, bebek sağlıklı büyüyor, Kim aldığı kiloları yavaş yavaş veriyor.”

ERMENİLERİN 40 GÜN GELENEĞİ
15 Haziran’dan bu yana Kim Kardashian’ı ve bebeğini kimsenin görememesini ünlü yıldızın yetiştiği geleneklere bağlayanlar da var. Onlara göre doğum yapan bir kadının 40 gün insan karşısına çıkmamasının nedeni bir Ermeni geleneği.

40 gün boyunca doğum yapan anneyle, bebeğinin evden dışarı çıkmasına izin vermeyen Ermeniler, olası bir mikrop ve bakteriden anne ve çocuğunu korumak için aileden başkasını da onlarla görüştürmüyor.

http://www.ensonhaber.com/kardashianin-ermeni-gelenegi-2013-07-07.html

Yorumlar kapatıldı.