İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türk turist rehberi Ermenistan’da yeni ilgi alanları ortaya çıkardı

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu üyesi ve Van-Erivan uçuş seferleri girişimcilerinden  Cengiz Kellekçi, Ermenistan ve özellikle Erivan’da yeni ilgi alanları keşettiğini, bunların farklı yönelimli turistik programlar için cezbedici ve ilginç olabileceğini ifade etti.

***
Erivan Belediye Bşk. danışmanı Aram Sukiasyan, Erivan’da gerçekleştirilen 12. Uluslararası Turizm Fuarı CTS 2013 katılımcılarını kabul etti. Erivan Belediye Bşk. Taron Margaryan adına konukları selamlayan Sukiasyan, turizm sektörünün gelişimine yönelik Belediyenin tutum ve gerçekleştirilen programlara ilişkin bilgi verdi. Sukiasyan, dünyanın en eski kentlerinden biri olan Erivan’ın turizm anlamında özgün bir ilgi yarattığını ifade ederek ″Belediye turizmin teşvikine yönelik farklı projelerin tartışılması ve hayatına geçirilmesi yönünde işbirliğine açıktır″ dedi. Sukiasyan Erivan’da düzenlenen uluslararası turizm fuarının bu alanda partnörlük bağlarının tesisi ve genişletilmesi anlamında önemli bir platform olduğunu kaydetti.
Belediye Enformasyon ve Halkla İlişkiler Bl.’nden verilen bilgiye göre; katılımcılar adına teşekkür eden Ermeni Seyahat Acentaları Birliği Bşk. Simon Haçaturyan, Erivan Belediyesinin son yıllarda sektörün gelişimine yönelik önemli adımlar attığını kaydederek ″Belediye Bşk. Taron Margaryan’ın izlediği bu politikaların sürekli olması ve bundan sonra da turizm firmalarının belediyenin desteğine sahip olacaklarına eminim″ dedi.
Buluşmada hazır bulunan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu üyesi ve Van-Erivan uçuş seferleri girişimcilerinden  Cengiz Kellekçi, Ermenistan ve özellikle Erivan’da yeni ilgi alanları keşettiğini, bunların farklı yönelimli turistik programlar için cezbedici ve ilginç olabileceğini ifade etti.
Buluşma sonunda sağlanan mutabakat çerçevesinde turizm alanında somut işbirliği konuları değerlendirilecek.
News from Armenia – NEWS.am
http://news.am/tur/news/142783.html

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: