İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

DSİ Müdürü’ne Ermenistan fırçası

Kars’ta düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu toplantısında Vali Ahmet Kara, Ermenistan’da olduğu için toplantıya katılmayan Devlet Su İşleri (DSİ) Bölge Müdürü Hayati Çelenk’i eleştirdi. Vali Kara, “Ermenistan’a ne halt etmeye gitti? Gelsin izah etsin” dedi.

(DHA) — 2011 yılının son Koordinasyon Kurulu toplantısı saat 15.00’te Vali Ahmet Kara’nın Başkanlığında Valilik toplantı salonunda yapıldı.
Toplantıya kaymakamlar, belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri katıldı.
Kurum müdürleri sırasıyla kürsüye çıkarak 2011 yılı faaliyetlerini anlattı.
DSİ 24’ncü Bölge Müdürü Hayati Çelenk’in, Ermenistan’da olması nedeniyle müdür yardımcısı Ali Köseali’nin kurumun faaliyetlerini anlatmaya başlaması üzerine Vali Ahmet Kara, “Müdürünüz nerede? Burada tartışılması gereken sorunlar var. Ama DSİ müdürü Ermenistan’a kaçıyor. Bir ay önceden bu toplantının tarihi belirlenmiştir. Ermenistan daha önemliyse gelsin bir izah etsin bakalım Ermenistan’a ne halt etmeye gitti. Gitmesine gerek yoktu. Ermenistan ile mühendisler görüşür, bölge müdürünün görüşmesini gerektirecek bir konu yoktur. Seni dinlemek istemiyorum. Sorularıma sen yanıt veremezsin. Neyse anlat bakalım” diye konuştu.
Valinin bu çıkışından sonra DSİ 24’ncü Bölge Müdürü Ali Köseali konuşmasına devam etti.

Yorumlar kapatıldı.