İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

“Milliyetçi” Ermeni gazeteci: Soykırım yok !

“Milliyetçi” Ermeni gazeteci: Soykırım yok ! 

“Milliyetçi” Ermeni gazeteci Levon Panos Dabağyan’dan ilginç tepki: “Soykırım büyük bir iftiradır. Soykırım yok, ihanet var..”
24 Aralık 2008 / 15:10
HABER3.COM

O 1933’de İstanbul’da doğdu.. Türk Milletini, Osmanlı ve Türkiye Cumhuriyetini seven bir kalem.. MHP’de görev aldı.. 1970’li yıllarda, Alparslan Türkeş’in isteğiyle Ortadoğu gazetesinde yazı yazmıştır. Bir çok gazetede yazıları yayınlandı.. Ermeni gazeteci, yıllardır Ermeni soykırımının yaşanmadığı söylüyor, siyonizme, diasporaya karşı açıklamalarda bulunuyor.

Ermeni gazeteci Levon Panos Dabağyan son olarak da bir grup aydının başlattığı “Ermenilerden Özür Diliyoruz” kampanyası hakkında konuştu. Sözleriyle bugün aşırı İslamcı Vakit gazetesine manşet olan Dabağyan, “soykırım” iddialarının büyük bir iftira olduğunu, özürcülerin bilerek yada bilmeyerek Siyonistlerin ve Diaspora’nın oyununa geldiğini söyledi.

Dünya politikasını yönlendiren güçlü ve çevresiyle barışık bir Türkiye istemediğini, bu yüzden Türkiye’yi bu tür kampanyalarla yıpratmaya çalıştıklarını söyleyen Dabağyan, ABD’nin soykırım yalanlarını Türkiye’ye karşı baskı aracı olarak kullandığını belirtti.

Elinde Ermeni meselesiyle ilgili bir çok belge olduğunu dile getiren Dabağyan, “Gerçekleri dile getiren insanlar dışlanırken, Siyonist maşalığı yapanlar el üstünde tutuluyor. Ben bir Ermeni olarak ‘soykırım yok’ diyorum, beni dışlıyorlar. Orhan Pamuk ise, ‘soykırım var’ dediği için ödül alıyor..” dedi.

YORUMLAR(4) adet
ahmet arslan
// kim
Şimdi aklıma bir soru geldi.Acaba diyorum bu gazetecimi ermenidir yoksa diasporanın emrine girip Türkiyede Türk olduğunu idda eden ve diasporanın iftirasını gerçek gibi göstermek isteyenlermi daha ermeni?Yada tersini soralım:benim soyum sopum Türk diyae açıklama yapanlara karşı bu Gazetecimi Türk kimliği taşıyor yoksa diasporanın iftirasını gerçek göstermek için çırpınan ve onlara sessiz kalarak destek verenlermi?
Karışık bir dünya değilmi.Gerçek hangisi sizce?Birazcık düşünmek lazım….
24 Aralık 2008 Çarşamba 17:48

htepeli
// doğrudur
sayın Levon Panos Dabağyanın birkaç kitabını okumuştum kendisi gerçek bir Türk severdir diğer ermenilerin aksine.. içinde bulunduğumuz durumu kendini aydın(!) zanneden birkaç kişiden daha iyi anlamaktadır böyle insanlara o kadar çok ihtiyacımız var ki ne yazık gerçek aydın sayısı çok az……
24 Aralık 2008 Çarşamba 17:32

vip yılmaz
// helal olsun
adam bile yok diyor milliyetçi olmasına rağmen bizim salak aydınlar ve yandaşları hala bu oyunun içindeler….
24 Aralık 2008 Çarşamba 17:03

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: