İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pan-Ermeni Oyunları Toplu Sonuçları

Football (Soccer)

Program of the Second
Pan-Armenian Games
FOOTBALL (soccer) – 19 August

time

(Yerevan local)
(GMT +4:00)
location teams
of
score
10:00 Stadium of
Artashat, Artashat
Stepanakert –
Marseilles
6:2
12:00 Stadium of
Artashat, Artashat
Cologne –
Valley
O:2
17:00 Kotayk
stadium, Abovyan
Tehran –
Los-Angeles
O:3
18:00 Stadium “Nairi”,
Yerevan
Barnaul –
Brussels
11:O
18:00 Stadium of
Ashtarak, Ashtarak
Istanbul –
Ninotsminda
4:O
18:00 Stadium “Erebuni”, Yerevan Isfahan –
Almelo
3:1
19:30 Stadium “Kotayk”
, Abovyan
London – Paris O:3

Program of the Second
Pan-Armenian Games
FOOTBALL (soccer) – 20 August

time

(Yerevan local)
(GMT +4:00)
location teams
of
score
17:00 Stadium
of Artashat, Artashat
Valley
– Stepanakert
O:2
17:00 Stadium
“Kotayk”, Abovyan
Paris
– Tehran
 
18:00
Stadium “Nairi”, Yerevan
Brussels
– Akhlkalak
O:2
18:00 Stadium
of Ashtarak, Ashtarak
Ninotsminda
– Yerevan
1:6
18:00 Stadium
“Erebuni”, Yerevan
Almelo
– Gyumri
1:3
19:30 Stadium
“Kotayk”, Abovyan
Los
Angeles – London
 
19:30 Stadium
of Artashat, Artashat
Marseilles
– Cologne 
1:2

Program of the Second
Pan-Armenian Games
FOOTBALL (soccer) – 21 August

time

(Yerevan local)
(GMT +4:00)
location teams
of
score
17:00 Stadium
“Kotayk”, Abovyan
Tehran
– London
 
17:00 Stadium
of Artashat, Artashat
Stepanakert
– Cologne
3:0
18:00
Stadium “Nairi”, Yerevan
Barnaul
– Akhlkalak
5:1
18:00 Stadium
of Ashtarak, Ashtarak
Yerevan
– Istanbul
3:1
18:00 Stadium
“Erebuni”, Yerevan
Gyumri
– Isfahan
0:0
19:30 Stadium
“Kotayk”, Abovyan
Paris –
Los
Angeles
 
19:30 Stadium
of Artashat, Artashat
Valley
– Marseilles
3:0

Mini Football (Futsal)

Program of the Second
Pan-Armenian Games
MINI FOOTBALL (futsal) – 19 August

time

(Yerevan local)
(GMT +4:00)
location teams
of
score
10:00 YSU Gym,
Yerevan
Gyumri –
Manchester 
19:1
11:30 YSU Gym,
Yerevan

Marseilles – Istanbul

: –
13:00 YSU Gym,
Yerevan
Tehran –
Almelo
15:4
14:30 YSU Gym,
Yerevan
Buenos Aires –
Athens 

: –
17:30 YSU Gym,
Yerevan
Yerevan –
Cairo

: –
19:00 YSU Gym,
Yerevan
Vanadzor –
Montevideo
15:5

Program of the Second
Pan-Armenian Games
MINI FOOTBALL (futsal) – 20 August

time

(Yerevan local)
(GMT +4:00)
location teams
of
score
10:00 YSU Gym,
Yerevan
Gyumri –
Almelo 
3:O
11:30 YSU Gym,
Yerevan

Paris –
Cairo
3:O
13:30 YSU Gym,
Yerevan
Tehran –
Manchester
23:2
14:30 YSU Gym,
Yerevan

Marseilles –
Athens 
 
16:30 YSU Gym,
Yerevan
Buenos Aires –
Istanbul 
5:1
17:30 YSU Gym,
Yerevan
Vanadzor –
Nicosia 
8:3

Program of the Second
Pan-Armenian Games
MINI FOOTBALL (futsal) – 21 August

time

(Yerevan local)
(GMT +4:00)
location teams
of
score
10:00 YSU Gym,
Yerevan
Gyumri – Tehran 2:3
11:30 YSU Gym,
Yerevan

Yerevan –
Paris 
16:0
13:00 YSU Gym,
Yerevan

Manchester –
Almelo
 
14:00 YSU Gym,
Yerevan

Marseilles – Buenos Aires
 
16:00 YSU Gym,
Yerevan
Athens –
Istanbul 
 
17:30 YSU Gym,
Yerevan
Montevideo –
Nicosia 
3:6

Basketball

Program of the Second
Pan-Armenian Games
BASKETBALL (men) – 19 August

time

(Yerevan local)
(GMT +4:00)
location teams
of
score
10:00
Sport hall “Dynamo”, Yerevan
Alexandria –
Buenos Aires
87:88
10:00
Sport hall “Grand Tabako”
Glendale –
London
2O:O
11:45
Sport hall “Dynamo”
Toronto –
Cairo
86:72
11:45
Sport hall “Grand Tabako”
Frankfurt –
Istanbul  
67:72
13:30
Sport hall “Dynamo”
Damascus –
Montreal
68:1O1
13:30
Sport hall “Grand Tabako”
Vanadzor
– Nice 
86:82
15:15
Sport hall “Dynamo”
Thessalonici –
Stepanakert
 
72:28
15:15
Sport hall “Grand Tabako”
Athens – Aleppo  75:88
17:00
Sport hall “Grand Tabako”
Gyumri
– Isfahan
8O:57

BASKETBALL (women) – 19 August

10:00
Hall of the Sports Institute
Isfahan
– Nice 
1O8:18
11:45
Hall of the Sports Institute
Pasadena
– Tehran
36:58
13:30
Hall of the Sports Institute
Gyumri
– London
2O:O
15:15
Hall of the Sports Institute
Cairo
– Yerevan
 
17:00
Hall of the Sports Institute
San
Francisco – Stepanakert
53:68

Program of the Second
Pan-Armenian Games
BASKETBALL (men) – 20 August

time

(Yerevan local)
(GMT +4:00)
location teams
of
score
10:00
Sport hall “Dynamo”, Yerevan

Buenos Aires – Los Angeles
63:79
10:00
Sport hall “Grand Tabako”, Yer.
Istanbul
– San Francisco 
84:63
11:45
Sport hall “Dynamo”
Montreal
– Tehran
8O:1O1
11:45
Sport hall “Grand Tabako”
Aleppo
– Philadelphia
77:57
13:30
Sport hall “Dynamo”
Stepanakert
– Sochi
64:97
13:30
Sport hall “Grand Tabako”
Isfahan
– Glendale  
55:99
15:15
Sport hall “Dynamo”
Cairo
– Yerevan
 
42:1O6
15:15
Sport hall “Grand Tabako”
London
– Gyumri
2O:O
17:00
Sport hall “Grand Tabako”
Nice
– Valley
72:1OO

BASKETBALL (women)
20 August

10:00
Hall of the Sports Institute
Gyumri
– Stepanakert 
75:68
11:45
Hall of the Sports Institute
Nice
– Los Angeles
13:13O
13:30
Hall of the Sports Institute
London
– San Francisco 
O:2O
15:15
Hall of the Sports Institute
Tehran
– Cairo
 
17:00
Hall of the Sports Institute
Yerevan
– Pasadena
87:5O

Program of the Second
Pan-Armenian Games
BASKETBALL (men) – 21 August

time

(Yerevan local)
(GMT +4:00)
location teams
of
score
10:00
Sport hall “Dynamo”, Yerevan

Los Angeles – Alexandria
115:64
10:00
Sport hall “Grand Tabako”, Yer.
Isfahan
– London
20:0
11:45
Sport hall “Dynamo”
Sochi
– Thessalonici 
102:67
11:45
Sport hall “Grand Tabako”
Glendale
– Gyumri
86:58
13:30
Sport hall “Dynamo”
Tehran
– Damascus
135:46
13:30
Sport hall “Grand Tabako”
Valley
– Vanadzor
121:64
15:15
Sport hall “Dynamo”
Yerevan
– Toronto
74:52
15:15
Sport hall “Grand Tabako”
Philadelphia
– Athens
78:76
17:00
Sport hall “Grand Tabako”
San Francisco
– Frankfurt
72:88

BASKETBALL (women)
21 August

10:00
Hall of the Sports Institute
San Francisco – Gyumri 41:52
11:45
Hall of the Sports Institute
Pasadena
– Cairo
 
13:30
Hall of the Sports Institute
London
– Stepanakert
0:20
15:15
Hall of the Sports Institute
Los Angeles
– Isfahan
72:46
17:00
Hall of the Sports Institute
Tehran
– Yerevan
72:46

Volleyball

Program of the Second
Pan-Armenian Games
VOLLEYBALL (women) – 19 August

time

(Yerevan local)
(GMT +4.00)
location teams
of
score
10:00
Sport hall “Kilikia”
Glendale
– Istanbul
O:3
10:00
Hall of the Sports Institute
Sisian
– Tehran
3:O
11:15
Sport hall “Kilikia”
Pasadena –
Buenos Aires
O:3
11:15
Hall of the Sports Institute
Stepanakert
– Paris
3:O
12:30
Sport hall “Kilikia”
Yerevan
– Montevideo
3:O

VOLLEYBALL (men) – 19 August

12:30
Hall of the Sports Institute
Paris
– Akhalkalak
3:O
13:45
Hall of the Sports Institute
Sisian
– Istanbul
3:1 
13:45
Sport hall “Kilikia”
Vayk
– Vanadzor
O:3
15:00
Sport hall “Kilikia”
Yerevan
– Glendale
3:O

Program of the Second
Pan-Armenian Games
VOLLEYBALL (women) – 20 August

time

(Yerevan local)
(GMT +4.00)
location teams
of
score
10:00
Sport hall “Kilikia”, Yerevan
Montevideo
– Istanbul
O:3
10:00
Hall of the Sports Institute
Tehran
– Paris
3:O
11:15
Sport hall “Kilikia”
Artik
– Pasadena
3:1
11:15
Hall of the Sports Institute
Sisian
– Stepanakert
3:O
12:30
Sport hall “Kilikia”
Yerevan
– Glendale
3:O

VOLLEYBALL (men)
20 August

12:30
Hall of the Sports Institute
Istanbul
– Akhalkalak
3:O
13:45
Hall of the Sports Institute
Sisian
– Paris
3:O
13:45
Sport hall “Kilikia”, Yerevan
Glendale
– Vanadzor
O:3
15:00
Sport hall “Kilikia”
Yerevan
– Vayk
3:O

Program of the Second
Pan-Armenian Games
VOLLEYBALL (women) – 21 August

time

(Yerevan local)
(GMT +4.00)
location teams
of
score
10:00
Sport hall “Kilikia”, Yerevan
Glendale
– Montevideo
3:0
10:00
Hall of the Sports Institute
Stepanakert
– Tehran
1:3
11:15
Sport hall “Kilikia”
Buenos
Aires – Artik
1:3
11:15
Hall of the Sports Institute
Paris
– Sisian
0:3
12:30
Sport hall “Kilikia”
Istanbul
– Yerevan
0:3

VOLLEYBALL (men)
21 August

12:30
Hall of the Sports Institute
Paris
– Istanbul
0:3
13:45
Hall of the Sports Institute
Akhalkalak
– Sisian
0:3
13:45
Sport hall “Kilikia”, Yerevan
Vayk
– Glendale
0:3
15:00
Sport hall “Kilikia”
Vanadzor
– Yerevan
0:3

Tennis

The Second Pan-Armenian
Games

TENNIS
(men – singles)

Aug. 19

Aug. 20

Aug. 21

Aug. 22

Sofyan
Harutyun
Yerevan
Sofyan
Harutyun
Yerevan
(6/1 6/1)
Sofyan
Harutyun
Yerevan
(6/1 6/0)
Sofyan
Harutyun
Yerevan
(6/1 6/3)
   
Poghosyan Grigor
Yerevan
   
Gasparyan Narek Nizhni Novgorod Gasparyan Narek
Nizhni Novgorod
(6/4 6/1)
   
Avetisyan Hayk Yerevan    
Hambarchean Harmik 
Tehran
Tadevosyan Samvel 
Los Angeles
(6/3 6/4)
Edigaryan Roman
Yerevan
(1/6 6/2 6/3)
   
Tadevosyan Samvel
Los Angeles
   
Zohrabian Armin Tehran Edigaryan Roman
Yerevan
(6/1 6/0)
   
Edigaryan Roman Yerevan    
Edigaryan Eghishe
Yerevan
Edigaryan Eghishe
Yerevan
(6/1 6/0)
Galstyan Tigran
Yerevan
(6/3 6/2)
Melickyan Karen
Yerevan
(6/4 7/6)
   
Grigoryan Armen
Yerevan
   
Badikyan Hakob Gyumri Galstyan Tigran
Yerevan
(6/2 7/5)
   
Galstyan Tigran Yerevan    
Manucharyan Davit
Vanadzor
Minasyan Davit
Yerevan
(6/2 6/4)
Melickyan Karen
Yerevan
(6/1 6/2)
   
Minasyan Davit
Yerevan
   
Melickov Mickael Yerevan Melickyan Karen
Yerevan
(6/0 6/1)
   
Melickyan Karen Yerevan    
Babayan
Davit
Yerevan 
Babayan
Davit
Yerevan 
(6/2 6/2)
Babayan
Davit
Yerevan 
(6/0 6/0)
Babayan
Davit
Yerevan 
(6/1 6/0)
   
Azizyan
Felix 

Yerevan
   
Bazrganyan Sahak Los
Angeles
Jaghabekean
Armen 
Tehran
(6/2 6/1)
   
Jaghabekean Armen Tehran    
Pazumyan
Vardan
Paris
Khudabakhshean
Patrik 

Tehran
(6/1 6/1)
Khudabakhshean
Patrik 

Tehran
(6/4 2/6 6/3)
Khudabakhshean
Patrik 

Tehran
Mendelyan Armen Yerevan Mendelyan
Armen
Yerevan
(6/1 3/6 6/4)
Khechumyan Garni Tehran 
Marangozyan
Karen
Yerevan
Baghdasaryan
Artak
Yerevan
(6/3 7/6)
Baghdasaryan
Artak
Yerevan
(6/2 6/2)
Zohranyan
Hayk
Yerevan
(6/0 6/0)
Baghdasaryan
Artak
Yerevan
Gostanian Melkon London Gostanian
Melkon
London
(6/1 6/0)
Bazrganyan Hakob Los
Angeles
Tadevosyan
Hakob
Los Angeles
Tadevosyan
Hakob
Los Angeles
(6/1 6/0)
Zohranyan
Hayk
Yerevan
(6/0 6/2)
Danielyan
Ruben
Volgograd
Ter-Harutiunov
Alexander 

Yerevan
Zohranyan
Hayk
Yerevan
(6/1 6/0)
Zohranyan Hayk Yerevan

The Second Pan-Armenian
Games

TENNIS
(women – singles)

Aug. 19

Aug. 20

Aug. 21

Aug. 22

Suqiasyan
Hermineh
Yerevan
Suqiasyan
Hermineh
Yerevan
(6/0 6/0)
Suqiasyan
Hermineh
Yerevan
(7/6 6/1)
Suqiasyan
Hermineh
Yerevan
(6/2 6/1)
   
Sarkavazyan
Armine
Yerevan
   
Khanyan Manushak Yerevan Khanyan
Manushak
Yerevan
(6/0 6/0)
   
Terzyan Talin  Thessalonic      
Gyuzalyan
Nelli 
Yerevan
Zakharyan
Lusine
Yerevan
(6/1 6/0)
Avetisyan
Laura
Yerevan
(6/4 6/2)
   
Zakharyan
Lusine
Yerevan
   
Avetisyan Laura Yerevan Avetisyan
Laura
Yerevan
(6/2 6/1)
   
Tunyan Gayane Yerevan    
Asatryan
Rozik
Gyumri
Davtyan
Lusineh
Yerevan
(6/0 6/1)
Movsisyan
Anna
Yerevan
(6/3 6/2)
Movsisyan
Anna
Yerevan
(7/6 6/4)
   
Davtyan
Lusineh
Yerevan
   
Movsisyan Anna Yerevan Movsisyan
Anna
Yerevan
(6/0 6/1)
   
Karapetyan Ckarmen Tehran    
Uloyan
Diana
Kislovodsk
Uloyan
Diana
Kislovodsk
(6/2 6/3)
Babayan
Tatev
Yerevan
(6/3 6/2)
   
Ghulkasyan
Ani
Vanadzor
   
Chernokova Anastasia
Moscow
Babayan
Tatev
Yerevan
(6/0 6/0)
   
Babayan Tatev Yerevan    
Martirosyan
Lusineh 
Yerevan 
Martirosyan
Lusineh 
Yerevan 
(6/2 6/1)
Martirosyan
Lusineh 
Yerevan 
(6/0 6/0)
Martirosyan
Lusineh 
Yerevan 
(6/2 6/3)
   
Avagyan
Eva  

Yerevan
   
Gevorgyan Tamar Adis
Abeba
Gevorgyan
Tamar
Adis Abeba
(6/1 6/4)
   
Melckonyan Armineh Riga    
Harutiunyan
Tatev
Yerevan
Harutiunyan
Tatev
Yerevan
(6/1 7/6)
Edigaryan
Tatev
Yerevan
(6/0 6/0)
Avetisyan
Marianna 

Yerevan
Jakhieva Elena 
Moscow
Edigaryan
Tatev
Yerevan
(7/5 7/5)
Edigaryan Tatev Yerevan
Ter-Avetisyan
Christina 
Riga
Abrahamyan
Talin
Tehran
(6/0 6/0)
Ohanyan
Anush  
Yerevan
(6/3 6/3)
Arakelova
Mariam 
Yerevan
(6/3 6/1)
Abrahamyan
Talin
Tehran
Lorikyan Ani 
Moscow
Ohanyan
Anush  
Yerevan
(6/0 6/0)
Poghosyan Ophelia Yerevan
Gzoyan
Bela 
Moscow
Poghosyan
Ophelia
Yerevan
(6/2 6/0)
Arakelova
Mariam 
Yerevan
(6/1 6/0)
Poghosyan
Ophelia
Yerevan
Telumyan Lilit 
Yerevan
Arakelova
Mariam 
Yerevan
(6/1 6/3)
Arakelova Mariam 
Yerevan

The Second Pan-Armenian
Games

TENNIS
(women – parallel games)

Aug. 20

Aug. 21

Aug. 22

Suqiasyan Hermineh
Martirosyan Lusineh
Suqiasyan Hermineh
Martirosyan Lusineh
Suqiasyan Hermineh
Martirosyan Lusineh
(6/0 6/1)
   

X

   
Hovhannisyan Astghik
Melickyan Iren
Hovhannisyan Astghik
Melickyan Iren
(6/4 4/6 6/4)
   
Avanesyan Susan
Poghosyan Ophelia
   
Tunyan Gayane
Avagyan Eva
Tunyan Gayane
Avagyan Eva
(6/3 1/6 6/4)
Edigaryan
Tatev
Movsisyan Anna
(6/2 7/5)
   
Chernyakova
Anastasia 
Harutyunyan Tatev
   

X

Edigaryan
Tatev
Movsisyan Anna
   
Edigaryan Tatev
Movsisyan Anna
   
Jakhieva
Elena
Babayan Tatev
Jakhieva
Elena
Babayan Tatev
Jakhieva
Elena
Babayan Tatev
(6/0 6/3)
   

X

   
Gevorgyan Tamar
Malckonyan Armine
Zakharyan
Lusineh
Ohanyan Anoush
(6/2 6/1)
   
Zakharyan Lusineh
Ohanyan Anoush
   
Sarkavagyan
Armine
Khanyan Manushak 
Sarkavagyan
Armine
Khanyan Manushak 
(7/6 4/6 6/3)
Davtyan
Lusineh
Arackelova Mariam
(6/0 6/1)
   
Avetisyan
Laura
Abrahamyan Talin
   

X

Davtyan
Lusineh
Arackelova Mariam
   
Davtyan Lusineh
Arackelova Mariam
   

Not: Masa Tenisi, Satranç, Atletizm, Yüzme sonuçları açıklanmadığı için şimdilik yayımlayamıyoruz.

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: